15
Jaume Campderròs Jordà
19
Josep Lluís Cortés Montesinos
26
Jordi Castilló Carretero
39
Lluís-Xavier Toldrà Bastida
42
Rafael González de Lucas
43
Santiago Guallar Rivero
48
Albert Martínez Vilalta
54
Francesc Moncasí Salvia
63
Antonio Rodríguez Sinovas
64
Manuel Enrique Carballal Del Valle
67
Artur Morales Mombiela
76
Francisco Sànchez Pérez
90
Núria Formatger Masferrer
93
Camilo Albert Fernández
101
Raül Miralta Gamisans
102
Ignacio López González
103
Vicente Francisco Tamarit
107
Jose Manuel Martinez Maldonado
111
Pau Garcia Campderròs
114
Daniel Jiménez Pulido
122
Jaume Duaigües Novell
124
Voluntaris Eb Montseny Ico
125
Toni Fernández Sánchez
130
Cisco Guasch Gonzàlez
133
Pere Baucells Colomer
148
Victor Iglesias Bernat
156
Marta Queralt Lopez Salvans
161
Alfried Sánchez Krellenberg
164
Sergi Sales I Asensio
165
Albert Mazarico Altisent
170
Domènec Anguera Vidal
173
Alfons Delgado-Garcia
176
Miquel Àngel Pérez-de-Gregorio Capella
185
Antoni Ferro de La Fuente
209
Àlex Fonollosa Caballer
211
Daniel A. Gonzalez Martin
214
Sebastian Fanlo Bellosta
222
Miquel Àngel Garcia ReÀdigos
227
Miguel Angel Benedicto Calpe
230
Helena Navalpotro Buscail
243
Annabel Valledor Fernandez
252
Ce Terrassa Grup Ornitologia
259
Diego Salido Martinez
264
Josep Bernatallada Serrat
276
Joan Carles Bellido Campano
277
Elena Farré A. (leni)
279
Jordi Vázquez Recasens
283
Albert Pardo Balteiro
285
Galdric Plana Masoliver
290
Marta i Dani López Bernat
294
Bernat Garcia Espluga
302
Jordi Solduga Nogueró
304
Miriam Ferreiro Alarcón
307
Daniel Sánchez Delgado
310
Estació Ornitològica Aiguamolls de L'empordà
312
Jose Angel Lahoz Garcia
315
Joan Bofarull i Madirolas
331
Alons Navarro Alvarez
335
Josep Franch Masferrer
336
Rosa M. Alonso Garcia
337
Manel Dinarès Cistaré
339
Andrés García Ródenas
346
María José Larios Nevado
356
Vicent Esteller Turlo
361
Duna Castilló Verdeny
364
Manuel CaamaÑo Torres
373
Xavier Gomez Fabregas
375
Miquel Vall-Llosera Camps
381
Jordi Baucells Colomer
385
Estel Castilló Verdeny
387
Xavier Idígora i Planas
389
Josep Bernatallada Serrat
392
Josep Maria Solé Molins
404
Albert Compaña Sabrià
405
Carles Martorell Gendra
407
Francesc Sardà Palomera
408
Martí Serrano González
417
Teia Ferrarons Aguiló
423
Joan Ramon Santasusana Gallardo
426
Jose Manuel Perez Redondo
433
Paco Martínez Benítez
442
Josep M. Palau Garrabou
443
Claudi Baiges Casanova
447
Xavier Rodríguez Cervelló
464
Matxalen Pauly Salinas
472
Pedro Martín Alcántara
478
Jazel Ouled-cheikh Bonan
486
Ramon Barbarà i Folch
494
María Basagaña Fernández
502
Joaquim Canal de Vilar
516
Susana Alcolea Cuerda
522
Ramon Berenguer Fornós Pérez
537
M Victoria Garcia Bernabe
538
Miquel Casadevall Franquesa
552
J. C. Fernández-ordóñez
566
Guillem Brufau Massot
568
Bermejo Casals Cristina Bermejo Casals
574
Juanma Fernandez Capilla
589
Diana Navarro Requena
596
Cristòfol Jordà Sanuy
611
Albert Santamaria Peña
614
Glòria de La Paz Puig
616
Ivan Bustamante i Galera
633
Jacques Laesser (à Double)
634
Francina Sintas i Nicolau
657
Ivan Bustamante i Galera
661
Montse Rollán Espunyes
678
Pere Vila I Perdiguero
679
Benet Dalmases Brugueras
680
Carles Carboneras Malet
684
Noëlle et Guy Chamarat Labidoire
703
Julia Piccardo Valdemarin
706
Estació Biològica Pallars Jussà
710
Alex Estelle Pelegrin
712
Ignasi Martínez Alonso
715
Enric Marrodán Torrents
716
Cristina Pérez Butrón
718
Amanda Isela Miranda Rosales
725
Jesús Garriga Garriga
727
Elisenda Peris Morente
739
Blanca Martí de Ahumada
744
Climent Nadeu Camprubí
747
Teresa M. Agulles Teixidó
750
Antoni Carulla Guarner
752
Francisco José Sánchez Labraca
757
Carla Matarín i Rodríguez
759
Jordi Torallas i Boucharlat
764
Dani Hinojosa Barrios
769
Associació Pela-Roques
771
Miquel Angel Paya Rodriguez
779
Jordi Viver i Fabregó
781
Antonio De La Cruz Lozano
782
Susana Esteller Morell
784
Eduard Sagrera Llibre
800
Gisela Garcia Esteban
802
Daniel Paredes Martínez
803
Fernando Hernández Verdejo
806
Isaac Compañó i Judit Garganté (jou)
812
Susanna Sementé Rodríguez
821
Cesc Capdevila I Torrell
823
Carlos García Quiñones
829
Albert Albert Campsolinas Juanola
866
Jesus de Vigo Vazquez
868
Cristina Casanova Aguilar
869
Joan Calderón Llobera
877
Maria González Martínez
881
Sílvia Melgarejo Pérez
884
Tanit Rossinyol Arderiu
887
Joan Ignasi Julià Elias
891
Patricia Soler Vilaplana
894
Juan Carlos Fajardo Juan
897
Antoni Sànchez Cuxart
918
Reserva Natural de Sebes i Meandre de Flix
920
Antonio Burguillos Huertas
922
Iñaki Arizaleta Mugerza
939
Pere Alzina i Bilbeny
952
Emili Bassols i Isamat
954
Jaume Ventura Nualart
962
Montse Sarret Vilaseca
969
Centre Mediambiental L'arrel
971
Cécilia Fridlender Jalla
974
Naturalistes En Acció
983
Jordi Miralles Torres
985
Xavier Peypoch I Pérez
995
Meritxell Sainz Parcerisa
996
Josep Gonzalez Alonso
998
Jose Carlos Rubia Raya
999
Haritz Plazaola Sasieta
1002
Alberto Ginés Jaquet
1006
Neus Diumenge Belenguer
1009
Xenia Menal Ponsirenas
1016
Irene Figueroa Aguilar
1020
Mireia Cerrada Dacasa
1029
Marina Pladevall Llumà
1032
Ferran Gonzàlez-Prat
1033
Isabel Casas Navarrete
1037
Toni Sanllehí Bitrià
1040
Albert Fernandez Guix
1056
Judit Mateos Herrero
1057
Jordi Cerdeira I Ribot
1060
Rafael Soriano Morales
1062
Bernat Ferran Giralt
1070
Otger Fortià Bonvehí
1071
Jose Luis Mártil Torres
1081
Ana Maria Molina Castellano
1086
Júlia Cerveró Albert
1091
Deborah Fandos Fernández
1094
Antoni Lombarte i Carrera
1107
David Izquierdo Acebes
1111
Clàudia Batlle Martín
1113
Jordi Reguant Miranda
1139
Xavier Llauradó Vilà
1144
Carolina Campillo Campbell
1145
Damian Galindo Lorente
1148
Mariano Cebolla Borrell
1155
Divina Carandell Tanyà
1160
Alexis Camacho Casas
1161
Jorge de Pedro Fernández
1168
Alejandro Morales Duque
1170
Brotons Ximenis Lluc
1173
Jordi Sargatal Vicens
1177
Ar1220 (c.a.r. Berguedà)
1181
Josep Maria Font Oncins
1182
Guillem Panisello Melo
1184
Jaume Fabregó Claparols
1188
Xavier Higueruelo Codina
1189
Juan Luis Muñoz Perez
1193
Jordi Artigas Marroquin
1198
Xènia Rodríguez Miret
1200
G N O ( Grup Naturalistes Osona )
1201
Judit (jou) Garganté Serra
1203
Helena Ortega i Colet
1206
Anna Papió Montserrat
1208
Koldo Alonso i Solsona
1214
Martin Grienenberger
1223
Ariadna i Bernat Anton Font
1235
Sònia Catot Gonzalez
1237
Cristian Jensen Marcet
1241
Pep Caballeria Suriñach
1242
Daniel Altair Saureu Velasco
1244
Rafael Carbonell Font
1245
Gerard Antolín Navarro
1247
Guillem Carvajal Mata
1261
Pere Josep Jiménez Mur
1264
Carles Maestro Ramon
1267
Marcos González Sanz
1270
Víctor Reverté Querol
1274
Bruna Dinarès Rovira
1279
Jordi Casanovas Puigjané
1286
Daniel Tarés Lagunas
1288
Miguel Lopez Uriarte
1293
Francesc Chornet Celma
1294
Ramon Baucells Colomer
1295
Daniel Blanes Dalmau
1300
Marta Gutiérrez Pons
1309
Josep Maria Valero Pérez
1314
Adrià López-Baucells
1316
Hugo Rodríguez Rivero
1333
Roser Loire i FernÀndez
1334
Guillem Gilabert Oriol
1349
Miguel Garcia Milara
1354
Naturalistes Del Mogent
1355
Laura León Hernández
1359
Juan Gonzalez Valdivieso
1369
Sílvia March Pascual
1379
Agents Rurals El Pallars Jussà
1386
Oriol Martínez Cordón
1389
Elisabet Jané Camacho
1396
Antoni Hernández Travé
1397
Manuel González Sentís
1409
Ce Terrassa Grup Ornitologia
1418
Daniel Florido Alcudia
1430
Pol Farràs Santasusana
1443
Martínez de León Gerard
1445
Christian Boutrouille
1454
Rosario Ferraces Cea
1457
Jordi Alberola Domingo
1458
Marc Castro i Ripoll
1460
Moisès Sánchez-Fortún
1461
Georges Olioso (old)
1467
Asier Sarasua Aranberri
1474
Francina Sintas Nicolau
1480
Juan José Suárez-Fernández
1485
Associació Naturalista Cornellà
1488
Mónica Albert Fernández
1490
Quique Sanchez Herranz
1497
Montserrat Bermejo González
1500
Martin Dominguez Sanchez
1501
Ferran Miralles Sabadell
1502
Albert Bach Xavi Torrents
1507
Andreu Escolà Llevat
1523
Castillo Izquierdo Castillo Izquierdo
1524
Miguel Ángel Gallego
1533
Gerard Ramionet Genohe
1536
Martín Chivite Ruano
1539
Javier Rodríguez Pérez
1550
Jordi Rodriguez Consuegra
1554
Pere-Xavier Albornà Rovira
1575
Eikel Delgado Garcia
1576
Lluis Mateos Rusillo
16
Lluís-Xavier Toldrà Bastida
23
Manuel Enrique Carballal Del Valle
41
Toni Fernández Sánchez
42
Ignacio López González
64
Rafael González de Lucas
66
Antonio Rodríguez Sinovas
81
Francesc Moncasí Salvia
84
Jaume Campderròs Jordà
89
Artur Morales Mombiela
92
Santiago Guallar Rivero
94
Miquel Vall-Llosera Camps
99
Xavier Idígora i Planas
105
Carles Martorell Gendra
109
Victor Iglesias Bernat
120
Vicente Francisco Tamarit
125
Camilo Albert Fernández
135
Joan Carles Bellido Campano
137
Xavier Higueruelo Codina
143
Sergi Sales I Asensio
147
Manuel CaamaÑo Torres
149
Irene Figueroa Aguilar
156
Antoni Lombarte i Carrera
162
Juan Gonzalez Valdivieso
163
Daniel Jiménez Pulido
170
Albert Martínez Vilalta
171
Àlex Fonollosa Caballer
173
Helena Navalpotro Buscail
181
Cisco Guasch Gonzàlez
182
Marta Queralt Lopez Salvans
183
Josep Lluís Cortés Montesinos
185
Alfried Sánchez Krellenberg
188
Pere Alzina i Bilbeny
191
G N O ( Grup Naturalistes Osona )
194
Miquel Àngel Garcia ReÀdigos
196
Vicent Esteller Turlo
206
Bernat Garcia Espluga
208
Joan Bofarull i Madirolas
209
Jordi Castilló Carretero
210
Javier Romera Cabrera
214
Antoni Ferro de La Fuente
216
Jaume Duaigües Novell
223
Alfons Delgado-Garcia
230
Miguel Angel Benedicto Calpe
232
Sebastian Fanlo Bellosta
235
Rosa M. Alonso Garcia
246
Miquel Àngel Pérez-de-Gregorio Capella
247
Julio Ruiz Ballesteros
252
Jordi Miralles Torres
253
Raül Miralta Gamisans
256
Ce Terrassa Grup Ornitologia
258
Albert Mazarico Altisent
268
Domènec Anguera Vidal
269
Daniel A. Gonzalez Martin
270
Ramon Claramunt i Sanchez
275
Diego Salido Martinez
284
Francisco Sànchez Pérez
291
Josep Ignasi Tejedor Boned
294
Jordi Baucells Colomer
295
Glòria de La Paz Puig
298
Andrés García Ródenas
301
Marta i Dani López Bernat
310
Dani Hinojosa Barrios
315
Annabel Valledor Fernandez
319
Estació Ornitològica Aiguamolls de L'empordà
320
Serra Sisquella Maria
337
Jazel Ouled-cheikh Bonan
338
Jose Manuel Martinez Maldonado
353
Montserrat Perez Mora
359
Elena Farré A. (leni)
363
Albert Pardo Balteiro
365
Jacques Laesser (à Double)
371
Sebastien D'innocenzo
374
Paco Martínez Benítez
378
Albert Compaña Sabrià
380
Teresa M. Agulles Teixidó
381
Cécilia Fridlender Jalla
383
Jordi Sargatal Vicens
398
Jose Angel Lahoz Garcia
427
Matxalen Pauly Salinas
435
Jordi Vázquez Recasens
436
Martí Serrano González
437
Castillo Izquierdo Castillo Izquierdo
440
Carlos Martinez Valls
442
Jordi Torallas i Boucharlat
444
Jose Antonio Garcia Moreno
450
Enric Sanllehi Bitria
454
Voluntaris Eb Montseny Ico
455
Aniol Poblet Carreras
458
Associació Pela-Roques
464
Irène et Pierre Lastère
472
Artur Degollada i Soler
473
Núria Formatger Masferrer
492
Miquel Angel Paya Rodriguez
493
Nestor Carmona Bastidas
499
Jordi Solduga Nogueró
507
Lydie et Pascal Dubois
512
Pau Calero i Figueras
514
Ramon Barbarà i Folch
516
Francesc Sardà Palomera
521
Juanma Fernandez Capilla
530
María José Larios Nevado
535
Miquel Casadevall Franquesa
545
María Basagaña Fernández
561
Agents Rurals El Pallars Jussà
573
Medi Ambient Ajelprat
585
Claudi Baiges Casanova
587
Francisco José Sánchez Labraca
589
Eduard Sagrera Llibre
597
Josep Franch Masferrer
598
Pere-Xavier Albornà Rovira
605
Galdric Plana Masoliver
610
Xavier Peypoch I Pérez
626
Marcel Naspleda Bolea
629
Ramon Baucells Colomer
650
Duna Castilló Verdeny
657
Pere Vila I Perdiguero
658
Cristina Pérez Butrón
666
J. C. Fernández-ordóñez
669
Pau Oliveres Peñarroya
673
Jose Manuel Perez Redondo
678
Alejandro Morales Duque
693
Blanca Martí de Ahumada
700
Cristòfol Jordà Sanuy
701
Joan Ramon Santasusana Gallardo
723
Benet Dalmases Brugueras
724
Oriol Martínez Cordón
725
Estel Castilló Verdeny
729
Jesús Garriga Garriga
732
Enric Marrodán Torrents
745
Reserva Natural de Sebes i Meandre de Flix
746
Antoni Carulla Guarner
748
Parc Natural Alt Pirineu
753
Josep M. Palau Garrabou
754
Neus Diumenge Belenguer
767
Jose Luis Romero Romero
779
Manel Dinarès Cistaré
787
Carles Carboneras Malet
805
Matteo Saino Calabretta
809
Francesc Chornet Celma
812
Alejandro García Salmerón
813
Jordi Romaguera Güell
830
Diana Navarro Requena
832
Cesc Capdevila I Torrell
841
Jordi Alberola Domingo
845
Bermejo Casals Cristina Bermejo Casals
857
Fernando Hernández Verdejo
867
Divina Carandell Tanyà
873
Ramon Berenguer Fornós Pérez
880
Tanit Rossinyol Arderiu
891
Monique & Rémi Taïb-Fonters
899
Sylvain Pouteil-Noble
908
Francesc Xavier Macià Valverde
915
Mónnatura Delta de L'ebre
916
Eduardo Ramirez Bercero
917
Aleix Millet Sargatal
928
Jean-Louis Carlo (à Fusionner)
930
Jordi Casanovas Puigjané
931
Josep Bernatallada Serrat
938
Jean-Christophe Gigault
940
Lucie Brugat-Du Hommet
950
Josep Maria Solé Molins
957
Xavier Rodríguez Cervelló
963
Joaquim Canal de Vilar
967
Jose Carlos Rubia Raya
969
Guillem Brufau Massot
988
Isabel Casas Navarrete
996
Catherine & François Hubert-Gremillard
999
Miriam Ferreiro Alarcón
1005
Jean-François Carrias
1008
Teia Ferrarons Aguiló
1009
Noëlle et Guy Chamarat Labidoire
1025
Koldo Alonso i Solsona
1035
Josep Bernatallada Serrat
1037
Bastien Tomas Audrey Iglesis
1039
Pep Caballeria Suriñach
1042
Sergio Martínez Ruiz
1043
Ar1220 (c.a.r. Berguedà)
1048
Pierre-Louis Kieffer
1050
Bernat Ferran Giralt
1055
Eikel Delgado Garcia
1057
Stéphanie Wojciechowski
1061
Iñaki Arizaleta Mugerza
1068
Juan Gonzalez Valdivieso
1077
Guillem Gilabert Oriol
1094
Martin Grienenberger
1102
Ignasi Martínez Alonso
1103
Irene Regidor Gallen
1118
Jorge de Pedro Fernández
1120
Alex Estelle Pelegrin
1132
Ramon Portero Garcés
1140
Juan Carlos Fajardo Juan
1156
Klaus Dieter Meissner
1170
Albert Fernandez Guix
1171
Pere Echevarria Farell
1179
Gabriel Mochales Riaño
1180
Sònia Catot Gonzalez
1186
Victor Lopez Torrent
1193
Carlos García Quiñones
1203
Centre Mediambiental L'arrel
1209
Judit Mateos Herrero
1213
Enric Farré Serrando
1215
Albert Santamaria Peña
1218
Martí Picón Aymerich
1220
Jordi Viver i Fabregó
1226
Montse Sarret Vilaseca
1231
Moisès Sánchez-Fortún
1236
Francina Sintas i Nicolau
1239
Albert Albert Campsolinas Juanola
1241
Maria González Martínez
1242
Laura Solé Bujalance
1243
Rafael Soriano Morales
1246
Xavier Llauradó Vilà
1250
Mariano Cebolla Borrell
1254
José Vicente Trujillo Jiménez
1255
Xavier Gomez Fabregas
1258
Clara Racionero Cots
1262
Cristina Casanova Aguilar
1270
Montse Rollán Espunyes
1280
Amanda Isela Miranda Rosales
1282
Ramon Raventos i Blanc
1296
Otger Fortià Bonvehí
1301
Alons Navarro Alvarez
1303
Estació Biològica Pallars Jussà
1308
Florian Escot (lpo Occitanie)
1315
Jose Maria Sebastian
1321
Julia Piccardo Valdemarin
1324
Meritxell Sainz Parcerisa
1327
Susana Esteller Morell
1336
Elisenda Peris Morente
1337
Daniel Sánchez Delgado
1344
Daniel Paredes Martínez
1350
Toni Herrero de La Torre
1361
Gemma Soriano Aicart
1362
Lluis Mateos Rusillo
1366
Miquel Boix I Moradell
1385
Antonio Burguillos Huertas
1388
Guillem Mayor Samarra
1391
Jean-Esteban Liberek
1394
Parus Grup de Natura Del Vallès
1397
Pere Miquel Parés Casanova
1400
Jordi Grajera Alcázar
1405
Jean Yves Bartrolich
1406
Baix Llobregat Agents Rurals
1420
Jean-Christophe Kovacs
1421
Mónica Albert Fernández
1430
Gloria Rodriguez Pernias
1431
Josep Gonzalez Alonso
1432
Pedro Martín Alcántara
1433
Grep Grup de Recerca Pirinenca
1434
Antoni Sànchez Cuxart
1435
Jordi Cerdeira I Ribot
1458
Damian Galindo Lorente
1459
Guillermo Salas Mansilla
1462
Emili Bassols i Isamat
1464
Antonio De La Cruz Lozano
1470
Franck Bollet-Dugoul
1471
Julià Rosell Ardèvol
1475
Josep Mª Coll Benages
1481
Jose Luis Mártil Torres
1482
Alexis Camacho Casas
1486
Georges Olioso (old)
1497
Ivan Bustamante i Galera
1500
Roc de Conilhac Migration
1507
Deborah Fandos Fernández
1521
Josep Maria Font Oncins
1525
Albert Gispert Guinjoan
1533
Xavier Miranda Casals
1534
Winfried + Christine Simon
1539
Haritz Plazaola Sasieta
1543
Pere Josep Jiménez Mur
1545
Susana Alcolea Cuerda
1547
Jordi Rodríguez Úbeda
1549
Mercè Vendrell Manent
1552
Montserrat González Recasens
1554
David Carrillo López
1567
Elisabet Jané Camacho
1569
Carlos Capitán Romero
1581
Alfons Hernandez Cid
1585
Antonio Garcia Carballo
1590
Hugo Rodríguez Rivero
1597
Blanca Martí de Ahumada
1600
Núria Català i Vilanova
1601
Antoni Garcia Llorca
1606
Climent Nadeu Camprubí
1619
Cristian Jensen Marcet
1621
Gerard Carrion I Salip
1626
Marc Fàbregas Vila-Puig
1637
Lluís Bertrans Tubau
1638
Anna Papió Montserrat
1639
Ivan Bustamante i Galera
1640
Evi & Markus Gierisch
1646
Santi Martínez Alonso
1647
Jordi Salvador Nicolau
1648
Aleix Millet Sargatal
1664
Carolina Campillo Campbell
1677
Lourdes Torres Montoliu
1678
Antoni Hernández Travé
1699
Jose Ignacio Ocariz Saenz de Viteri
1700
Jordi Girona Martínez
1705
Carles Maestro Ramon
1719
Jean-Claude Lablanquie
1728
Rafael Carbonell Font
1729
Sílvia Melgarejo Pérez
1732
Emili Casals Parladé
1733
Andreu Escolà Llevat
1754
Oliver Vegas Martinez
1756
Júlia Cerveró Albert
1764
Xavier Bataller Ferrer
1765
Rietvell Voluntarios
1766
Josep M. Torras Payerol
1767
Laia Martínez Bardeny
1773
David Jiménez Guillemat
1775
Jaume Ventura Nualart
1777
Quique Sanchez Herranz
1782
Gisela Garcia Esteban
1783
Agents Rurals Alt Empordà
1786
Aneliya Trendafilova
1790
Daniel Altair Saureu Velasco
1834
Josep Antoni Melero Sánchez
1842
Gisela Boba Cartanyà
1853
Martin Dominguez Sanchez
1857
Pol Farràs Santasusana
1859
Daniel Fernandez Guiberteau
1862
Susanna Sementé Rodríguez
1867
Ignasi Badia Capdevila
1868
Clàudia Batlle Martín
1880
Josep Maria Valero Pérez
1881
Helena Ortega i Colet
1882
David Izquierdo Acebes
1884
Jose Carlos Castro Valdivia
1888
Rafael Manrique Sales
1892
F. Xavier Santaeufemia
1897
Joan Calderón Llobera
1899
Jordi Castellet Figueras
1905
Francesc Despuig Carreras
1914
Brotons Ximenis Lluc
1917
Gerard Antolín Navarro
1919
Guillem Rius Taberner
1920
Carles Gonzàlez i Peix
1923
Ivan Corbacho De La Herran
1924
M Victoria Garcia Bernabe
1925
Jordi Serrano Alcaraz
1926
Martínez de León Gerard
1927
Nuria Viadel Gimenez
1936
Pepe Sanchez Tarrago
1942
Bérenger Remy (cogard)
1943
Xènia Rodríguez Miret
1960
Celler Herència Altés
1962
Bruna Dinarès Rovira
1964
Marta Martínez Vives
1965
Agentsrurals Terresdelebre
1974
Marcos González Sanz
1975
Laura León Hernández
1986
Vivien Chartendrault
1987
J Gabriel Gallart Cajo
2004
Jordi Vazquez De Luca
2006
Camp D'aprenentatge de Les Valls D'Àneu
2010
Mireia Cerrada Dacasa
2013
Jaume Torres i Torné
2014
Xenia Menal Ponsirenas
2021
David Bigas (parc Natural Delta Ebre)
2030
Maite Martínez Eixarch
2044
Joan Ignasi Julià Elias
2053
Juan Antonio Novales Estallo
2058
Roser Garcia Peñalvert
2062
Alex Estelle Pelegrin
2065
Daniel Blanes Dalmau
2070
Ferran Miralles Sabadell
2074
Guillem Carvajal Mata
2078
Agents Rurals Pallars Jussà
2081
Vincent Milaret (pro)
2083
Jordi Rodriguez Consuegra
2084
Maria Esperanza Medina
2090
Sergi Travessa Danés
2115
Miguel Ángel Gallego
2117
Sònia Abilleira Castells
2120
Jesus de Vigo Vazquez
2131
Sebastian Ludwig Jun.
2132
Isaac Compañó i Judit Garganté (jou)
2136
Pierre Boissier Lpo Aura
2137
Alberto Ginés Jaquet
2139
Alicia Jarma Buscail
2147
Ce Terrassa Grup Ornitologia
2175
Jean-Nicolas Pradervand
2182
Xavier Caminada Ferragut
2184
Isabel Fidel Colomer
2185
Daniel Florido Alcudia
2187
Christian Brassington
2192
Patricia Soler Vilaplana
2200
Antoni López-Arenas i Cama
2205
Parc Natural Cap de Creus
2223
Jaume Fabregó Claparols
2226
Constantí Stefanescu
2233
Carla Matarín i Rodríguez
2234
Pablo Agustin Garcia
2240
Centre D'estudis Segarrencs (ceseg)
2244
Martín Chivite Ruano
2245
Roger Teixidor i Gispert-Sauch
2247
Christian Boutrouille
2251
Matthias Schoebinger
2261
Moisès Villanueva I Coello
2268
Isabel Martinez-Arrabal
2271
Naturalistes En Acció
2272
Jordi Martí Badiella
2289
Francisco Canturiense Rico
2297
Roser Loire i FernÀndez
2301
Miguel Lopez Uriarte
2305
Miguel Garcia Milara
2306
Associació Naturalista Cornellà
2307
Joan Ramon Molero Yll
2309
Jordi Piñeiro Lorenzo
2313
Salvi Tortolà Merlos
2319
Naturalistes Del Mogent
2320
Àngel Torrent I Iglesias
2321
Enric Baldomà Mitjans
2322
Javier Rodríguez Pérez
2324
Col·legi Pare Enric D'ossó
2328
Marina Pladevall Llumà
2347
Marcos Antonio Barba
2348
José Antonio Latorre
2352
Jordi Artigas Marroquin
2356
Montse Benach i Miralles
2360
Ana Mª Hernando Badia
2369
Josep Maria Rodríguez García
2391
Albert Bach Xavi Torrents
2392
Pasturant Per Catalunya
2397
Jonathan Kemp_orange
2402
Eduard Sendra Ferrer
2409
Adrià López-Baucells
2413
Guillem Panisello Melo
2421
Christian Brassington
2425
Andrés Valverde Valera
2434
Gerard Ramionet Genohe
2440
Ondine Filippi-Codaccioni
2444
Benito Jose Castellano Sanchez
2445
Gonzalo Milà Valcárcel
2449
Oriol Estévez Planas
2451
Jordi Reguant Miranda
2452
Guillaume Van Schoorisse
2471
Alex Ruiz Castellano
2476
Xavier Figueredo Valls
2479
Gemma Medina Estella
2497
Agents Rurals Alt Penedès
2505
Miquel Hidalgo Roura
2506
Mar Chamorro Bernabeu
2513
Lluís Franco I Moncayo
2515
Juan José Suárez-Fernández
2523
Ariadna i Bernat Anton Font
2524
Ana Maria Molina Castellano
2531
Ingrid Bertomeu Cabrera
2532
Roger Garrido Vilallave
2538
Jordi Palacios Navarro
2543
Juan Luis Muñoz Perez
2558
Guillem Torner Gascon
2573
Anne Laure Dussuchal
2581
Marc Herreros Casals
2584
Daniel Tarés Lagunas
2587
Pierre-Alexandre Gagnaire
2595
Eduard Marsinyach Vilaseca
2596
Josep Biayna Rodríguez
2600
Marta Queralt Marta Queralt Lopez Salvans
2602
Marc Castro i Ripoll
2603
Martine et François Poumarat
2610
Pilar Casanovas Francés
2624
Marta Gutiérrez Pons
2625
Heribert Rocadembosch
2627
Jose Santaella Alegre
2631
Jean-Baptiste Cadino
2637
Louis Dutrieux (perso)
2642
Gerard Riera Dominguez
2647
Rosa Mari Gabarró Junyent
2674
Enrique Contreras Nicolás
2675
Rosa Maria Ribera Oliva
2676
Francisco Elías Jáñez Rodríguez
2677
José Manuel de Los Reyes
2680
Eduard Garcia-Ribera
2681
Cristina Maurí Torrens
2686
G A C O- Grup Anellament Calldetenes-Osona
2687
Desideri Vives Gimenez
2691
Maria Gorina Vanrell
2694
Gregori Muñoz-Ramos Trayter
2695
Sílvia Guitart Rigall
2706
Víctor Reverté Querol
2707
Nani Armengou I Roig
2764
Ferran Campderròs Ramírez
2766
Francesc Moradell I Rabert
2769
Joaquim Farguell Pérez
2771
Judit (jou) Garganté Serra
2775
Vicente J. Ontiveros
2779
Duna Lladonosa Rodie
2791
Neil David Harris (gor)
2797
Eloi Cruset Tonietti
2798
Meritxell Dalmau Miarnau
2803
Carlos Martinez Rodriguez
2805
Sílvia March Pascual
2818
Ana Maria Meseguer Martinez
2824
Iris Rodríguez Facerias
2825
Alba Guiral I Herrera
2827
Ferran Vilarrasa Pujol
2829
Enric Carrera Gallissà
2851
Francina Sintas Nicolau
2852
Parc Montnegre i Corredor
2867
Francesc Carnicer Escriche
2868
Jordi Castilló Admetlla
2873
Christoph Braunberger
2890
Antoni Canals Gelada
2895
Asier Sarasua Aranberri
2901
Clàudia Navarro Argence
2911
Raquel Larios Martín
2912
Víctor Lóriz Peralta
2917
Jean-Francois Garrigue
2920
Felix Philippe Selwa
2929
Ricardo Rodriguez Zarzuelo
2931
de Cervelló Institut
2932
Georgina Sevilla Altés
2940
Fabien Hublé / Lpo38
2947
Ariadna Salvador Szmidt
2948
Misael Arrizabalaga Blanch
2963
Jordi Gonzalez Porta
2971
Assumpta Suñer Zurdo
2976
Rosa Maria Roma Prat
2983
Susanna Ribera Planas
2986
Jordi Droguet Bernis
3007
Irene Villacorta Sampedro
3016
Teresa Carreté Castellví
3025
Victor M. González Martín
3026
Xavier Puig Montserrat
3027
Xavier Benito Granell
3037
Patrick Schildknecht
3045
Gerard Martin Carradquero
3051
Juan Antonio Moreno Romero
3062
Benoît Moinet/marie Bidart/ Matteo/loup/rose Sylv Moinet (graines Des Champs)
3074
Montserrat Bermejo González
3080
Llogari Droguet Roqueta
3081
Josep-Maria Forcadell-Roig
3087
Andrés Daniel Jiménez
3089
Abel Burguillos Huertas
3099
Jesús Miguel Martinez
3115
Antoni Lauradó Garcia
3131
Josep Solé Canyelles
3136
Josep Amorós Batalla
3142
Emmanuelle Guiraud-Barthez
3157
Joan Carles Ferriz Vila
3159
Pierre-André Crochet
3169
Sergio Romero De Tejada
3175
Marc Llorens Farreny
3180
Laurent Sicsic (lpo Gard)
3184
Ricardo de Arostegui Bardagi
3190
Marie-Françoise Canevet
3192
Sergi Fernández Soto
3196
Erik Corella Iglesias
3199
Carlos Manzanera Perez de Tudela
3205
Emilio Valbuena-Ureña
3206
Enric Planas I Figueras
3217
Luard Silvestre i Castelló
3220
Jordi Solà de La Torre
3226
Salvador Rabassa Puig
3233
James Manresa i Paddon
3237
Manuel González Sentís
3245
Christophe Coïc Cistude Nature
3248
Israel Barceló Chamorro
3271
Maxandre Legros-Debomy
3274
Cristina Pérez Rosique
3277
Carlos Palacín Lizarbe
3278
Joan Maspons Ventura
3284
Guillem Hontangas Monar
3302
Rosario Ferraces Cea
3307
Oriol Casellas Roses
3317
Ajuntament de Mollet Del Vallès Maria Busquets Feu
3319
Jordi Miralles Ferrer
3332
Martí Torrremadé Ayats
3333
Jordi Vilarrasa Penas
3336
Lluís Algueró Ortega
3362
Grup Estimant La Natura
3373
Ferran Martínez Reina
3382
Jordi Elias Camprubí
3383
Gisela Acosta Maindo
3384
Carles Serrano Blanco
3394
Yago Brugnoli Segura
3397
Mª Del Mar Frías Alonso
3405
Daniel Fontbernat Riba
3415
Josep Maria Gil Albero
3416
Pedro Emilio Romero Martínez
3418
Sònia Anguita Romagós
3422
Ignasi Sanchez Serradell
3432
Josep Lluís Cortal Escarrà
3433
Alícia Herrera Puente
3454
Agents Rurals Lleida
3455
Alberto Roche Garcia
3456
Antoni Ricart Pascual
3460
Luis Aleixos Alapont
3464
Francesc Xavier Sanz Carreras
3473
Jordi Galiano Landeira
3490
Fernández-Ordóñez Juan Carlos
3509
Pere-Andreu Ubach de Fuentes
3512
Guillem Cabero Riera
3514
Eugènia Almacellas i Canals
3518
Sergio Zamora Martinez
3526
Xavier Aliart Tarrida
3530
Pilar Gutiérrez Vilalta
3531
Marti Sendra Auberni
3541
Erwan Fressinaud Mas de Feix
3545
Ghislaine Escoubeyrou
3546
Roger Mercader Preseguer
3562
Maria Del Mar Llopiz Alvarez
3566
Elisabet Arenas Rodríguez
3568
Àngels Garcia Bonmatí
3569
Isabelle Cattin Gasser
3572
Sílvia López Rodríguez
3574
Jordina Baucells Romeu
3579
Fernando Arenas Ribas
3580
Rn Catalanes Pimenta
3581
Susana Campoy Galera
3584
Isabel Martínez Pasalodos
3594
Antoni GastÓn Obiols
3596
Roger Martí Olivares
3614
Joniker Ugarte Zuazo
3634
Lorena Menéndez-Arango Estévez
3639
Sergi Jimenez Sierra
3658
Francesc Muñoz Muñoz
3661
Edu Cáceres Terrados
3664
Dolors Martí Velasco
3669
Agents Rurals La Noguera
3673
F. Xavier Gomis Rüth
3691
Eduard Martinez Martinez
3694
Chloé Le Gall-Ladeveze
3696
David Marín Martínez
3699
Victoire Aziosmanoff
3703
Joan Alcalde Pallares
3713
Antonio Jiménez Rodríguez
3714
Pol Bellatriu Torres
3734
Climent Solà Gallardo
3747
Jose Luis SaldaÑa Pujol
3757
Kilien de Chateauvieux
3763
Octavi Viader Romagosa
3770
Krishna Sivillà Rubio
3791
Antonio Torrijo Pardos
3800
Camp D'aprenentatge Vall de Boí
3813
Jordi Parpal Servole
3814
Parc Natural Cap de Creus
3819
Josep Martinez Cardila
3820
Álvaro García Rio-Miranda
3830
Alfonso Ortega Jiménez
3839
Marta Ollich i Castanyer
3841
Guillem-Oriol Merino Martínez
3848
Borja Morera Goberna
3860
Antonio Algarín Varela
3862
Albert Roig i García
3864
Josep Ramón Moreno Vives
3871
Josep Lluis Martínez Caminal
3883
Llorenç Gallego Mateu
3891
Jean Charles Combara
3899
Sergio de Cózar García
3903
Pere Josep Jiménez Mur
3909
Montserrat Pallach Pardo
3911
Reichardt Josep Maria
3915
Cerm- Centre D'estudis Dels Rius Mediterranis
3916
Marc Povill Montserrat
3936
Jacob González-Solís Bou
3954
Josep Torrento Marselles
3958
Joan R Guàrdia Gramage
3981
Segimon Rovira Comas
3991
Albert Gómez i Llauger
3998
Francecsc Eguia Corral Francesc
4014
Carles Bermejo Pradell
4022
Alèxia Escudero Ribó
4027
Blondina Permanyer Ullar
4030
Albert Piera Beltran
4034
Daniel Garcia de La Serrana
4041
Josep Ramon Roca Rosell
4055
Roger Alsina Aumatell
4056
Antoni Armengol i Coll
4059
Grisel.la Figueras Bolet
4063
Isaac Castilla Bantolrà
4066
Jean-Pierre Giroudon
4077
Isabel Darnell Martín
4079
Marta Barnadas Serinanell
4086
Raül Escandell Preto
4096
Luis Miguel Gonzalez Rosales
4100
Eladi Sanmartí Sánchez
4101
Antonio Garcia-españa Monsonis
4110
Antoni Sanllehí Bitrià
4114
Joaquim Galceran Galceran
4116
Fernando Alabau Fuentes
4126
Jordi Arumí Domínguez
4133
Xavier Pedrol Medialdea
4140
Paul Doniol-Valcroze
4145
Joan Pere Pascual Díaz
4160
Jordi Coderch de Lassaletta
4168
Cristina Roca Jiménez
4172
Diana Escudero Navarrete
4185
Alberto García Balmaseda
4186
Esteve Vivó Boixader
4191
Jean-Jacques Guitard
4193
Laura Muñoz Campanyà
4195
Núria Briansó Montoro
4203
Miguel Ángel Redondo
4209
Núria Padrisa Rovira
4211
Ismael Bentieb Mestre
4213
Bru Pellissa i Vaqué
4221
Denís Rodríguez Aranda
4223
Cristina Tarifa Dotras
4224
Albert Lozano Anglada
4226
María Eichmann Diago
4229
Marina Garcia Larrey
4233
Ona Corominas Calbet
4237
Mireia Sanesteban Domènech
4239
Carles Muntet Jürgens
4241
Luis Miguel González Rosales
4243
Gilbert Cortecans Estany
4250
Ferran Sant Granados
4253
Jordi BascuÑana i Boix
4264
Isabelle Thiberville
4267
Albert Alemany Capella
4278
Guillem Sorribes Bosch
4291
Marc Matarrodona Riera
4296
Joan Martinez Bofill
4298
Albert Subirà Castañé
4312
Fabien Neuenschwander
4316
Jacint Comelles Garcia
4318
Luna Del Puerto NÚÑez
4322
AndrÉs Requejo De Las Heras
4331
Óscar Purqueras López
4334
Sergi Balaguer Herrero
4336
Xavier Serra Picamal
4339
Sergio Hernandez Gomez
4342
Sebastien Merle (lpo-Bfc)
4343
Adrián Cuevas Miravete
4346
Jordi Domenech Gimeno
4356
Karl Randolf Bo Bauer
4360
Bartomeu Mas i Ginesta
4363
Pedro Alvaro Acevedo
4364
Josep M Alcoverro Pedrola
4367
Bérenger Remy (cccgs Opérateur N2000)
4386
Cristina Serradell Soberanas
4388
Luis Montalvo Espinosa
4390
Ramon Llaugí Ròdenas
4404
Ivan Gimbernat Alemany
4407
Toni Hernández-Matías
4409
Òscar González Rivas