15
Jaume Campderròs Jordà
19
Josep Lluís Cortés Montesinos
26
Jordi Castilló Carretero
39
Lluís-Xavier Toldrà Bastida
42
Rafael González de Lucas
43
Santiago Guallar Rivero
48
Albert Martínez Vilalta
54
Francesc Moncasí Salvia
63
Antonio Rodríguez Sinovas
64
Manuel Enrique Carballal Del Valle
65
Artur Morales Mombiela
76
Francisco Sànchez Pérez
90
Núria Formatger Masferrer
93
Camilo Albert Fernández
101
Raül Miralta Gamisans
102
Ignacio López González
103
Vicente Francisco Tamarit
107
Jose Manuel Martinez Maldonado
111
Pau Garcia Campderròs
114
Daniel Jiménez Pulido
122
Jaume Duaigües Novell
124
Voluntaris Eb Montseny Ico
125
Toni Fernández Sánchez
130
Cisco Guasch Gonzàlez
133
Pere Baucells Colomer
148
Victor Iglesias Bernat
156
Marta Queralt Lopez Salvans
162
Alfried Sánchez Krellenberg
164
Sergi Sales I Asensio
165
Albert Mazarico Altisent
170
Domènec Anguera Vidal
173
Alfons Delgado-Garcia
176
Miquel Àngel Pérez-de-Gregorio Capella
185
Antoni Ferro de La Fuente
210
Àlex Fonollosa Caballer
211
Daniel A. Gonzalez Martin
214
Sebastian Fanlo Bellosta
222
Miquel Àngel Garcia ReÀdigos
227
Miguel Angel Benedicto Calpe
230
Helena Navalpotro Buscail
243
Annabel Valledor Fernandez
251
Ce Terrassa Grup Ornitologia
259
Diego Salido Martinez
264
Josep Bernatallada Serrat
276
Joan Carles Bellido Campano
277
Elena Farré A. (leni)
279
Jordi Vázquez Recasens
283
Albert Pardo Balteiro
285
Galdric Plana Masoliver
290
Marta i Dani López Bernat
294
Bernat Garcia Espluga
301
Jordi Solduga Nogueró
304
Miriam Ferreiro Alarcón
308
Daniel Sánchez Delgado
311
Estació Ornitològica Aiguamolls de L'empordà
313
Jose Angel Lahoz Garcia
316
Joan Bofarull i Madirolas
330
Alons Navarro Alvarez
335
Josep Franch Masferrer
336
Rosa M. Alonso Garcia
339
Manel Dinarès Cistaré
342
Andrés García Ródenas
346
María José Larios Nevado
356
Vicent Esteller Turlo
359
Duna Castilló Verdeny
364
Manuel CaamaÑo Torres
374
Xavier Gomez Fabregas
376
Miquel Vall-Llosera Camps
380
Jordi Baucells Colomer
385
Estel Castilló Verdeny
386
Josep Bernatallada Serrat
390
Xavier Idígora i Planas
393
Josep Maria Solé Molins
404
Albert Compaña Sabrià
405
Carles Martorell Gendra
406
Martí Serrano González
409
Francesc Sardà Palomera
418
Teia Ferrarons Aguiló
424
Joan Ramon Santasusana Gallardo
427
Jose Manuel Perez Redondo
433
Paco Martínez Benítez
439
Josep M. Palau Garrabou
446
Claudi Baiges Casanova
447
Xavier Rodríguez Cervelló
462
Matxalen Pauly Salinas
471
Pedro Martín Alcántara
476
Jazel Ouled-cheikh Bonan
487
Ramon Barbarà i Folch
494
María Basagaña Fernández
499
Joaquim Canal de Vilar
519
Susana Alcolea Cuerda
522
Ramon Berenguer Fornós Pérez
537
Miquel Casadevall Franquesa
539
M Victoria Garcia Bernabe
556
J. C. Fernández-ordóñez
564
Bermejo Casals Cristina Bermejo Casals
565
Guillem Brufau Massot
580
Juanma Fernandez Capilla
589
Diana Navarro Requena
591
Cristòfol Jordà Sanuy
611
Albert Santamaria Peña
620
Ivan Bustamante i Galera
621
Glòria de La Paz Puig
632
Francina Sintas i Nicolau
635
Jacques Laesser (à Double)
658
Ivan Bustamante i Galera
662
Montse Rollán Espunyes
680
Benet Dalmases Brugueras
682
Pere Vila I Perdiguero
685
Carles Carboneras Malet
695
Noëlle et Guy Chamarat Labidoire
698
Estació Biològica Pallars Jussà
701
Alex Estelle Pelegrin
702
Ignasi Martínez Alonso
713
Julia Piccardo Valdemarin
714
Enric Marrodán Torrents
715
Cristina Pérez Butrón
724
Jesús Garriga Garriga
725
Elisenda Peris Morente
729
Amanda Isela Miranda Rosales
743
Blanca Martí de Ahumada
746
Antoni Carulla Guarner
750
Climent Nadeu Camprubí
753
Teresa M. Agulles Teixidó
754
Francisco José Sánchez Labraca
759
Jordi Torallas i Boucharlat
762
Miquel Angel Paya Rodriguez
764
Dani Hinojosa Barrios
768
Associació Pela-Roques
775
Carla Matarín i Rodríguez
785
Susana Esteller Morell
796
Eduard Sagrera Llibre
797
Antonio De La Cruz Lozano
799
Jordi Viver i Fabregó
800
Susanna Sementé Rodríguez
803
Gisela Garcia Esteban
818
Daniel Paredes Martínez
819
Fernando Hernández Verdejo
820
Isaac Compañó i Judit Garganté (jou)
831
Albert Albert Campsolinas Juanola
836
Cesc Capdevila I Torrell
840
Carlos García Quiñones
848
Tanit Rossinyol Arderiu
875
Maria González Martínez
879
Jesus de Vigo Vazquez
882
Cristina Casanova Aguilar
884
Sílvia Melgarejo Pérez
887
Joan Calderón Llobera
890
Patricia Soler Vilaplana
892
Joan Ignasi Julià Elias
895
Reserva Natural de Sebes i Meandre de Flix
898
Antonio Burguillos Huertas
905
Juan Carlos Fajardo Juan
917
Iñaki Arizaleta Mugerza
918
Antoni Sànchez Cuxart
951
Emili Bassols i Isamat
952
Pere Alzina i Bilbeny
955
Centre Mediambiental L'arrel
959
Naturalistes En Acció
960
Haritz Plazaola Sasieta
969
Jose Carlos Rubia Raya
973
Xavier Peypoch I Pérez
977
Meritxell Sainz Parcerisa
978
Jaume Ventura Nualart
987
Jordi Miralles Torres
991
Cécilia Fridlender Jalla
993
Montse Sarret Vilaseca
995
Josep Gonzalez Alonso
1000
Alberto Ginés Jaquet
1015
Jose Luis Mártil Torres
1022
Rafael Soriano Morales
1025
Xenia Menal Ponsirenas
1027
Neus Diumenge Belenguer
1028
Irene Figueroa Aguilar
1033
Isabel Casas Navarrete
1047
Jordi Cerdeira I Ribot
1053
Marina Pladevall Llumà
1055
Ferran Gonzàlez-Prat
1056
Toni Sanllehí Bitrià
1065
Albert Fernandez Guix
1066
Judit Mateos Herrero
1069
Bernat Ferran Giralt
1071
Otger Fortià Bonvehí
1079
Mireia Cerrada Dacasa
1086
Alexis Camacho Casas
1088
Alejandro Morales Duque
1097
Ana Maria Molina Castellano
1099
Xavier Llauradó Vilà
1101
Clàudia Batlle Martín
1108
David Izquierdo Acebes
1111
Mariano Cebolla Borrell
1120
Brotons Ximenis Lluc
1121
Jordi Reguant Miranda
1129
Júlia Cerveró Albert
1133
Divina Carandell Tanyà
1144
Deborah Fandos Fernández
1145
Antoni Lombarte i Carrera
1147
Jorge de Pedro Fernández
1166
Damian Galindo Lorente
1170
Carolina Campillo Campbell
1171
Josep Maria Valero Pérez
1173
Pep Caballeria Suriñach
1175
Daniel Altair Saureu Velasco
1178
Gerard Antolín Navarro
1179
Rafael Carbonell Font
1185
Ariadna i Bernat Anton Font
1191
Anna Papió Montserrat
1192
Guillem Carvajal Mata
1200
Carles Maestro Ramon
1202
Marcos González Sanz
1204
Jordi Casanovas Puigjané
1210
Jordi Sargatal Vicens
1218
Ramon Baucells Colomer
1221
Francesc Chornet Celma
1225
Miguel Lopez Uriarte
1228
Guillem Panisello Melo
1239
Adrià López-Baucells
1240
Hugo Rodríguez Rivero
1252
Helena Ortega i Colet
1257
Juan Luis Muñoz Perez
1262
Jaume Fabregó Claparols
1268
Pere Josep Jiménez Mur
1269
Josep Maria Font Oncins
1273
Víctor Reverté Querol
1274
Xavier Higueruelo Codina
1276
Bruna Dinarès Rovira
1278
Daniel Blanes Dalmau
1279
Koldo Alonso i Solsona
1284
Ar1220 (c.a.r. Berguedà)
1285
Xènia Rodríguez Miret
1286
Daniel Tarés Lagunas
1297
Judit (jou) Garganté Serra
1300
Marta Gutiérrez Pons
1301
Jordi Artigas Marroquin
1302
G N O ( Grup Naturalistes Osona )
1305
Sònia Catot Gonzalez
1312
Martin Grienenberger
1313
Cristian Jensen Marcet
1322
Guillem Gilabert Oriol
1335
Miguel Garcia Milara
1336
Lluis Mateos Rusillo
1338
Eikel Delgado Garcia
1358
Sílvia March Pascual
1377
Roser Loire i FernÀndez
1392
Manuel González Sentís
1394
Antoni Hernández Travé
1397
Naturalistes Del Mogent
1398
Laura León Hernández
1400
Juan Gonzalez Valdivieso
1413
Ce Terrassa Grup Ornitologia
1422
Agents Rurals El Pallars Jussà
1428
Oriol Martínez Cordón
1429
Elisabet Jané Camacho
1456
Rosario Ferraces Cea
1459
Marc Castro i Ripoll
1460
Daniel Florido Alcudia
1463
Georges Olioso (old)
1466
Christian Boutrouille
1467
Pol Farràs Santasusana
1472
Martínez de León Gerard
1479
Francina Sintas Nicolau
1485
Moisès Sánchez-Fortún
1487
Jordi Alberola Domingo
1491
Associació Naturalista Cornellà
1496
Asier Sarasua Aranberri
1502
Montserrat Bermejo González
1508
Juan José Suárez-Fernández
1509
Mónica Albert Fernández
1512
Martin Dominguez Sanchez
1513
Ferran Miralles Sabadell
1514
Quique Sanchez Herranz
1518
Andreu Escolà Llevat
1520
Albert Bach Xavi Torrents
1532
Miguel Ángel Gallego
1537
Castillo Izquierdo Castillo Izquierdo
1543
Gerard Ramionet Genohe
1548
Martín Chivite Ruano
1560
Javier Rodríguez Pérez
1566
Jordi Rodriguez Consuegra
1571
Pere-Xavier Albornà Rovira
16
Lluís-Xavier Toldrà Bastida
23
Manuel Enrique Carballal Del Valle
40
Toni Fernández Sánchez
42
Ignacio López González
64
Rafael González de Lucas
68
Antonio Rodríguez Sinovas
82
Francesc Moncasí Salvia
86
Jaume Campderròs Jordà
89
Santiago Guallar Rivero
90
Artur Morales Mombiela
94
Miquel Vall-Llosera Camps
98
Xavier Idígora i Planas
103
Carles Martorell Gendra
109
Victor Iglesias Bernat
122
Vicente Francisco Tamarit
125
Camilo Albert Fernández
134
Joan Carles Bellido Campano
136
Xavier Higueruelo Codina
145
Sergi Sales I Asensio
147
Manuel CaamaÑo Torres
149
Irene Figueroa Aguilar
153
Antoni Lombarte i Carrera
162
Juan Gonzalez Valdivieso
163
Daniel Jiménez Pulido
169
Àlex Fonollosa Caballer
172
Helena Navalpotro Buscail
173
Albert Martínez Vilalta
180
Cisco Guasch Gonzàlez
182
Marta Queralt Lopez Salvans
184
Josep Lluís Cortés Montesinos
185
Alfried Sánchez Krellenberg
188
Pere Alzina i Bilbeny
193
Miquel Àngel Garcia ReÀdigos
194
G N O ( Grup Naturalistes Osona )
195
Vicent Esteller Turlo
207
Bernat Garcia Espluga
209
Javier Romera Cabrera
211
Joan Bofarull i Madirolas
212
Jordi Castilló Carretero
214
Antoni Ferro de La Fuente
219
Jaume Duaigües Novell
225
Alfons Delgado-Garcia
230
Miguel Angel Benedicto Calpe
231
Rosa M. Alonso Garcia
235
Sebastian Fanlo Bellosta
246
Julio Ruiz Ballesteros
247
Miquel Àngel Pérez-de-Gregorio Capella
252
Jordi Miralles Torres
253
Raül Miralta Gamisans
257
Ce Terrassa Grup Ornitologia
263
Albert Mazarico Altisent
268
Domènec Anguera Vidal
269
Daniel A. Gonzalez Martin
273
Diego Salido Martinez
275
Ramon Claramunt i Sanchez
282
Francisco Sànchez Pérez
291
Josep Ignasi Tejedor Boned
293
Jordi Baucells Colomer
297
Glòria de La Paz Puig
300
Andrés García Ródenas
305
Marta i Dani López Bernat
309
Dani Hinojosa Barrios
317
Annabel Valledor Fernandez
318
Estació Ornitològica Aiguamolls de L'empordà
320
Serra Sisquella Maria
336
Jazel Ouled-cheikh Bonan
342
Jose Manuel Martinez Maldonado
355
Montserrat Perez Mora
359
Elena Farré A. (leni)
361
Jacques Laesser (à Double)
362
Albert Pardo Balteiro
374
Sebastien D'innocenzo
376
Paco Martínez Benítez
377
Teresa M. Agulles Teixidó
379
Jordi Sargatal Vicens
380
Albert Compaña Sabrià
381
Cécilia Fridlender Jalla
399
Jose Angel Lahoz Garcia
427
Matxalen Pauly Salinas
431
Jordi Vázquez Recasens
432
Martí Serrano González
437
Castillo Izquierdo Castillo Izquierdo
438
Jordi Torallas i Boucharlat
442
Carlos Martinez Valls
443
Jose Antonio Garcia Moreno
451
Enric Sanllehi Bitria
454
Voluntaris Eb Montseny Ico
456
Aniol Poblet Carreras
460
Associació Pela-Roques
464
Irène et Pierre Lastère
473
Núria Formatger Masferrer
476
Artur Degollada i Soler
491
Miquel Angel Paya Rodriguez
493
Nestor Carmona Bastidas
501
Jordi Solduga Nogueró
506
Lydie et Pascal Dubois
511
Pau Calero i Figueras
513
Ramon Barbarà i Folch
517
Francesc Sardà Palomera
522
Juanma Fernandez Capilla
532
Miquel Casadevall Franquesa
533
María José Larios Nevado
544
María Basagaña Fernández
557
Agents Rurals El Pallars Jussà
572
Medi Ambient Ajelprat
583
Francisco José Sánchez Labraca
586
Claudi Baiges Casanova
589
Eduard Sagrera Llibre
597
Pere-Xavier Albornà Rovira
599
Josep Franch Masferrer
604
Galdric Plana Masoliver
609
Xavier Peypoch I Pérez
626
Ramon Baucells Colomer
627
Marcel Naspleda Bolea
655
Duna Castilló Verdeny
659
Pere Vila I Perdiguero
661
Cristina Pérez Butrón
663
J. C. Fernández-ordóñez
664
Pau Oliveres Peñarroya
669
Jose Manuel Perez Redondo
676
Alejandro Morales Duque
693
Joan Ramon Santasusana Gallardo
694
Blanca Martí de Ahumada
698
Cristòfol Jordà Sanuy
724
Oriol Martínez Cordón
725
Benet Dalmases Brugueras
726
Estel Castilló Verdeny
729
Enric Marrodán Torrents
733
Jesús Garriga Garriga
742
Reserva Natural de Sebes i Meandre de Flix
744
Antoni Carulla Guarner
749
Parc Natural Alt Pirineu
753
Neus Diumenge Belenguer
755
Josep M. Palau Garrabou
768
Jose Luis Romero Romero
780
Manel Dinarès Cistaré
789
Carles Carboneras Malet
807
Matteo Saino Calabretta
808
Alejandro García Salmerón
813
Francesc Chornet Celma
814
Jordi Romaguera Güell
833
Diana Navarro Requena
838
Cesc Capdevila I Torrell
840
Jordi Alberola Domingo
850
Bermejo Casals Cristina Bermejo Casals
861
Fernando Hernández Verdejo
868
Divina Carandell Tanyà
873
Ramon Berenguer Fornós Pérez
881
Tanit Rossinyol Arderiu
893
Monique & Rémi Taïb-Fonters
900
Sylvain Pouteil-Noble
905
Francesc Xavier Macià Valverde
915
Aleix Millet Sargatal
916
Eduardo Ramirez Bercero
920
Mónnatura Delta de L'ebre
925
Jean-Louis Carlo (à Fusionner)
931
Jordi Casanovas Puigjané
932
Josep Bernatallada Serrat
940
Jean-Christophe Gigault
947
Lucie Brugat-Du Hommet
953
Xavier Rodríguez Cervelló
958
Josep Maria Solé Molins
960
Joaquim Canal de Vilar
966
Jose Carlos Rubia Raya
969
Guillem Brufau Massot
989
Isabel Casas Navarrete
998
Catherine & François Hubert-Gremillard
1000
Miriam Ferreiro Alarcón
1002
Olga Gairin Deulofeu
1003
Noëlle et Guy Chamarat Labidoire
1008
Jean-François Carrias
1013
Teia Ferrarons Aguiló
1025
Koldo Alonso i Solsona
1030
Josep Bernatallada Serrat
1031
Bastien Tomas Audrey Iglesis
1039
Ar1220 (c.a.r. Berguedà)
1040
Sergio Martínez Ruiz
1041
Pep Caballeria Suriñach
1047
Pierre-Louis Kieffer
1052
Eikel Delgado Garcia
1054
Bernat Ferran Giralt
1057
Stéphanie Wojciechowski
1059
Iñaki Arizaleta Mugerza
1062
Juan Gonzalez Valdivieso
1080
Guillem Gilabert Oriol
1086
Martin Grienenberger
1104
Irene Regidor Gallen
1105
Ignasi Martínez Alonso
1116
Alex Estelle Pelegrin
1118
Jorge de Pedro Fernández
1133
Ramon Portero Garcés
1144
Juan Carlos Fajardo Juan
1157
Klaus Dieter Meissner
1168
Pere Echevarria Farell
1171
Albert Fernandez Guix
1176
Gabriel Mochales Riaño
1179
Sònia Catot Gonzalez
1194
Victor Lopez Torrent
1196
Carlos García Quiñones
1202
Centre Mediambiental L'arrel
1206
Judit Mateos Herrero
1213
Enric Farré Serrando
1215
Martí Picón Aymerich
1218
Albert Santamaria Peña
1222
Jordi Viver i Fabregó
1229
Montse Sarret Vilaseca
1230
Francina Sintas i Nicolau
1233
Moisès Sánchez-Fortún
1239
Laura Solé Bujalance
1241
Rafael Soriano Morales
1242
Xavier Llauradó Vilà
1243
Albert Albert Campsolinas Juanola
1247
Maria González Martínez
1249
José Vicente Trujillo Jiménez
1250
Clara Racionero Cots
1254
Xavier Gomez Fabregas
1258
Mariano Cebolla Borrell
1266
Montse Rollán Espunyes
1274
Cristina Casanova Aguilar
1277
Amanda Isela Miranda Rosales
1278
Ramon Raventos i Blanc
1299
Alons Navarro Alvarez
1300
Otger Fortià Bonvehí
1305
Florian Escot (lpo Occitanie)
1307
Estació Biològica Pallars Jussà
1318
Julia Piccardo Valdemarin
1324
Jose Maria Sebastian
1327
Daniel Sánchez Delgado
1333
Susana Esteller Morell
1337
Elisenda Peris Morente
1341
Meritxell Sainz Parcerisa
1351
Gemma Soriano Aicart
1352
Toni Herrero de La Torre
1360
Daniel Paredes Martínez
1365
Miquel Boix I Moradell
1367
Lluis Mateos Rusillo
1383
Guillem Mayor Samarra
1385
Antonio Burguillos Huertas
1396
Jean Yves Bartrolich
1401
Pere Miquel Parés Casanova
1404
Baix Llobregat Agents Rurals
1405
Parus Grup de Natura Del Vallès
1406
Jordi Grajera Alcázar
1407
Jean-Esteban Liberek
1410
Mónica Albert Fernández
1426
Jean-Christophe Kovacs
1428
Josep Gonzalez Alonso
1433
Pedro Martín Alcántara
1434
Grep Grup de Recerca Pirinenca
1441
Gloria Rodriguez Pernias
1443
Jordi Cerdeira I Ribot
1446
Antoni Sànchez Cuxart
1455
Guillermo Salas Mansilla
1456
Antonio De La Cruz Lozano
1459
Damian Galindo Lorente
1461
Emili Bassols i Isamat
1475
Julià Rosell Ardèvol
1476
Georges Olioso (old)
1477
Josep Mª Coll Benages
1480
Alexis Camacho Casas
1485
Jose Luis Mártil Torres
1489
Franck Bollet-Dugoul
1491
Ivan Bustamante i Galera
1504
Roc de Conilhac Migration
1516
Deborah Fandos Fernández
1520
Josep Maria Font Oncins
1522
Albert Gispert Guinjoan
1524
Xavier Miranda Casals
1535
Winfried + Christine Simon
1539
Susana Alcolea Cuerda
1541
David Carrillo López
1544
Haritz Plazaola Sasieta
1545
Pere Josep Jiménez Mur
1546
Mercè Vendrell Manent
1547
Jordi Rodríguez Úbeda
1551
Montserrat González Recasens
1563
Elisabet Jané Camacho
1577
Carlos Capitán Romero
1579
Alfons Hernandez Cid
1587
Antoni Garcia Llorca
1588
Antonio Garcia Carballo
1589
Núria Català i Vilanova
1593
Hugo Rodríguez Rivero
1600
Blanca Martí de Ahumada
1611
Climent Nadeu Camprubí
1618
Cristian Jensen Marcet
1623
Gerard Carrion I Salip
1624
Lluís Bertrans Tubau
1632
Marc Fàbregas Vila-Puig
1638
Anna Papió Montserrat
1640
Evi & Markus Gierisch
1643
Jordi Salvador Nicolau
1646
Aleix Millet Sargatal
1653
Ivan Bustamante i Galera
1656
Santi Martínez Alonso
1660
Carolina Campillo Campbell
1683
Lourdes Torres Montoliu
1686
Antoni Hernández Travé
1694
Jordi Girona Martínez
1697
Carles Maestro Ramon
1708
Jose Ignacio Ocariz Saenz de Viteri
1715
Jean-Claude Lablanquie
1733
Sílvia Melgarejo Pérez
1735
Rafael Carbonell Font
1736
Andreu Escolà Llevat
1738
Emili Casals Parladé
1743
Josep M. Torras Payerol
1745
Rietvell Voluntarios
1748
Júlia Cerveró Albert
1751
Oliver Vegas Martinez
1753
Xavier Bataller Ferrer
1767
Jaume Ventura Nualart
1768
Quique Sanchez Herranz
1773
Agents Rurals Alt Empordà
1774
Gisela Garcia Esteban
1778
Laia Martínez Bardeny
1780
David Jiménez Guillemat
1791
Daniel Altair Saureu Velasco
1800
Aneliya Trendafilova
1834
Josep Antoni Melero Sánchez
1842
Gisela Boba Cartanyà
1846
Martin Dominguez Sanchez
1847
Daniel Fernandez Guiberteau
1848
Pol Farràs Santasusana
1854
Susanna Sementé Rodríguez
1866
Jose Carlos Castro Valdivia
1869
David Izquierdo Acebes
1874
Clàudia Batlle Martín
1876
Helena Ortega i Colet
1885
Josep Maria Valero Pérez
1886
Ignasi Badia Capdevila
1892
Rafael Manrique Sales
1895
Jordi Castellet Figueras
1901
F. Xavier Santaeufemia
1902
Joan Calderón Llobera
1906
Carles Gonzàlez i Peix
1908
Gerard Antolín Navarro
1910
Guillem Rius Taberner
1913
Francesc Despuig Carreras
1921
Brotons Ximenis Lluc
1922
Martínez de León Gerard
1923
Ivan Corbacho De La Herran
1925
Jordi Serrano Alcaraz
1926
Pepe Sanchez Tarrago
1927
Nuria Viadel Gimenez
1930
M Victoria Garcia Bernabe
1937
Bruna Dinarès Rovira
1950
Celler Herència Altés
1954
Marta Martínez Vives
1958
Bérenger Remy (cogard)
1959
Xènia Rodríguez Miret
1969
J Gabriel Gallart Cajo
1973
Agentsrurals Terresdelebre
1976
Laura León Hernández
1983
Vivien Chartendrault
1987
Marcos González Sanz
1992
Camp D'aprenentatge de Les Valls D'Àneu
1996
Mireia Cerrada Dacasa
1997
Xenia Menal Ponsirenas
2008
Jaume Torres i Torné
2010
Jordi Vazquez De Luca
2030
Joan Ignasi Julià Elias
2031
Maite Martínez Eixarch
2043
David Bigas (parc Natural Delta Ebre)
2051
Daniel Blanes Dalmau
2052
Alex Estelle Pelegrin
2064
Roser Garcia Peñalvert
2072
Ferran Miralles Sabadell
2073
Juan Antonio Novales Estallo
2081
Jordi Rodriguez Consuegra
2089
Maria Esperanza Medina
2090
Agents Rurals Pallars Jussà
2094
Sergi Travessa Danés
2098
Guillem Carvajal Mata
2100
Vincent Milaret (pro)
2117
Miguel Ángel Gallego
2119
Sònia Abilleira Castells
2122
Jesus de Vigo Vazquez
2132
Sebastian Ludwig Jun.
2133
Isaac Compañó i Judit Garganté (jou)
2135
Alicia Jarma Buscail
2138
Alberto Ginés Jaquet
2142
Ce Terrassa Grup Ornitologia
2154
Pierre Boissier Lpo Aura
2165
Daniel Florido Alcudia
2173
Isabel Fidel Colomer
2177
Xavier Caminada Ferragut
2178
Christian Brassington
2186
Jean-Nicolas Pradervand
2205
Patricia Soler Vilaplana
2206
Parc Natural Cap de Creus
2207
Antoni López-Arenas i Cama
2218
Martín Chivite Ruano
2219
Roger Teixidor i Gispert-Sauch
2222
Christian Boutrouille
2225
Pablo Agustin Garcia
2228
Jaume Fabregó Claparols
2234
Constantí Stefanescu
2238
Carla Matarín i Rodríguez
2244
Centre D'estudis Segarrencs (ceseg)
2251
Matthias Schoebinger
2256
Moisès Villanueva I Coello
2266
Naturalistes En Acció
2268
Miguel Garcia Milara
2270
Miguel Lopez Uriarte
2271
Joan Ramon Molero Yll
2272
Associació Naturalista Cornellà
2273
Isabel Martinez-Arrabal
2278
Francisco Canturiense Rico
2286
Roser Loire i FernÀndez
2288
Jordi Martí Badiella
2311
Naturalistes Del Mogent
2315
Jordi Piñeiro Lorenzo
2321
Jordi Artigas Marroquin
2327
Enric Baldomà Mitjans
2329
Marcos Antonio Barba
2338
Marina Pladevall Llumà
2339
Javier Rodríguez Pérez
2341
José Antonio Latorre
2343
Salvi Tortolà Merlos
2349
Col·legi Pare Enric D'ossó
2351
Àngel Torrent I Iglesias
2366
Josep Maria Rodríguez García
2368
Montse Benach i Miralles
2369
Ana Mª Hernando Badia
2389
Jonathan Kemp_orange
2392
Pasturant Per Catalunya
2400
Christian Brassington
2404
Eduard Sendra Ferrer
2410
Guillem Panisello Melo
2416
Albert Bach Xavi Torrents
2419
Adrià López-Baucells
2422
Gonzalo Milà Valcárcel
2430
Gerard Ramionet Genohe
2434
Andrés Valverde Valera
2436
Oriol Estévez Planas
2438
Guillaume Van Schoorisse
2439
Jordi Reguant Miranda
2455
Ondine Filippi-Codaccioni
2457
Benito Jose Castellano Sanchez
2465
Alex Ruiz Castellano
2477
Xavier Figueredo Valls
2494
Mar Chamorro Bernabeu
2496
Miquel Hidalgo Roura
2505
Agents Rurals Alt Penedès
2506
Gemma Medina Estella
2508
Roger Garrido Vilallave
2510
Juan Luis Muñoz Perez
2513
Jordi Palacios Navarro
2518
Ariadna i Bernat Anton Font
2524
Ingrid Bertomeu Cabrera
2536
Lluís Franco I Moncayo
2544
Juan José Suárez-Fernández
2548
Ana Maria Molina Castellano
2552
Marc Herreros Casals
2569
Guillem Torner Gascon
2570
Daniel Tarés Lagunas
2573
Anne Laure Dussuchal
2592
Pierre-Alexandre Gagnaire
2595
Eduard Marsinyach Vilaseca
2596
Josep Biayna Rodríguez
2600
Marta Queralt Marta Queralt Lopez Salvans
2602
Marc Castro i Ripoll
2603
Martine et François Poumarat
2610
Pilar Casanovas Francés
2624
Marta Gutiérrez Pons
2625
Heribert Rocadembosch
2627
Jose Santaella Alegre
2631
Jean-Baptiste Cadino
2637
Louis Dutrieux (perso)
2642
Gerard Riera Dominguez
2650
G A C O- Grup Anellament Calldetenes-Osona
2661
Rosa Mari Gabarró Junyent
2663
Enrique Contreras Nicolás
2664
Eduard Garcia-Ribera
2667
Desideri Vives Gimenez
2673
José Manuel de Los Reyes
2674
Rosa Maria Ribera Oliva
2677
Francisco Elías Jáñez Rodríguez
2683
Cristina Maurí Torrens
2688
Víctor Reverté Querol
2690
Gregori Muñoz-Ramos Trayter
2692
Sílvia Guitart Rigall
2705
Nani Armengou I Roig
2712
Maria Gorina Vanrell
2753
Joaquim Farguell Pérez
2761
Eloi Cruset Tonietti
2769
Carlos Martinez Rodriguez
2775
Francesc Moradell I Rabert
2782
Duna Lladonosa Rodie
2791
Judit (jou) Garganté Serra
2797
Ferran Campderròs Ramírez
2798
Neil David Harris (gor)
2799
Vicente J. Ontiveros
2800
Meritxell Dalmau Miarnau
2805
Sílvia March Pascual
2816
Francesc Carnicer Escriche
2823
Alba Guiral I Herrera
2826
Francina Sintas Nicolau
2828
Iris Rodríguez Facerias
2830
Parc Montnegre i Corredor
2833
Enric Carrera Gallissà
2845
Jordi Castilló Admetlla
2851
Ferran Vilarrasa Pujol
2854
Ana Maria Meseguer Martinez
2873
Georgina Sevilla Altés
2875
Asier Sarasua Aranberri
2880
Antoni Canals Gelada
2885
Christoph Braunberger
2887
Felix Philippe Selwa
2890
Jean-Francois Garrigue
2893
Ricardo Rodriguez Zarzuelo
2901
Raquel Larios Martín
2907
Víctor Lóriz Peralta
2927
Clàudia Navarro Argence
2928
de Cervelló Institut
2941
Fabien Hublé / Lpo38
2950
Rosa Maria Roma Prat
2958
Susanna Ribera Planas
2962
Ariadna Salvador Szmidt
2963
Jordi Gonzalez Porta
2971
Misael Arrizabalaga Blanch
2972
Jordi Droguet Bernis
2997
Irene Villacorta Sampedro
3008
Assumpta Suñer Zurdo
3013
Andrés Daniel Jiménez
3027
Teresa Carreté Castellví
3037
Montserrat Bermejo González
3044
Patrick Schildknecht
3046
Xavier Benito Granell
3047
Antoni Lauradó Garcia
3049
Gerard Martin Carradquero
3054
Xavier Puig Montserrat
3059
Josep-Maria Forcadell-Roig
3062
Victor M. González Martín
3071
Jesús Miguel Martinez
3073
Abel Burguillos Huertas
3076
Benoît Moinet/marie Bidart/ Matteo/loup/rose Sylv Moinet (graines Des Champs)
3083
Llogari Droguet Roqueta
3111
Juan Antonio Moreno Romero
3125
Jordi Solà de La Torre
3130
Enric Planas I Figueras
3131
Luard Silvestre i Castelló
3134
Sergi Fernández Soto
3139
Pierre-André Crochet
3154
Erik Corella Iglesias
3159
Ricardo de Arostegui Bardagi
3163
Marie-Françoise Canevet
3164
Marc Llorens Farreny
3172
Carlos Manzanera Perez de Tudela
3173
Laurent Sicsic (lpo Gard)
3174
Sergio Romero De Tejada
3190
Josep Solé Canyelles
3193
Joan Carles Ferriz Vila
3203
Emilio Valbuena-Ureña
3221
Emmanuelle Guiraud-Barthez
3226
Josep Amorós Batalla
3228
Salvador Rabassa Puig
3235
James Manresa i Paddon
3239
Manuel González Sentís
3247
Christophe Coïc Cistude Nature
3250
Israel Barceló Chamorro
3273
Maxandre Legros-Debomy
3276
Cristina Pérez Rosique
3279
Carlos Palacín Lizarbe
3280
Joan Maspons Ventura
3285
Guillem Hontangas Monar
3303
Rosario Ferraces Cea
3308
Oriol Casellas Roses
3318
Ajuntament de Mollet Del Vallès Maria Busquets Feu
3320
Jordi Miralles Ferrer
3333
Martí Torrremadé Ayats
3334
Jordi Vilarrasa Penas
3338
Jordi Galiano Landeira
3352
Carles Serrano Blanco
3375
Lluís Algueró Ortega
3382
Gisela Acosta Maindo
3413
Grup Estimant La Natura
3421
Yago Brugnoli Segura
3422
Mª Del Mar Frías Alonso
3429
Alícia Herrera Puente
3434
Agents Rurals Lleida
3435
Antoni Ricart Pascual
3437
Luis Aleixos Alapont
3439
Fernández-Ordóñez Juan Carlos
3451
Ferran Martínez Reina
3456
Jordi Elias Camprubí
3463
Daniel Fontbernat Riba
3468
Josep Maria Gil Albero
3469
Pedro Emilio Romero Martínez
3471
Sònia Anguita Romagós
3472
Ignasi Sanchez Serradell
3476
Josep Lluís Cortal Escarrà
3487
Alberto Roche Garcia
3490
Francesc Xavier Sanz Carreras
3513
David Marín Martínez
3514
Jordina Baucells Romeu
3515
Sílvia López Rodríguez
3518
Victoire Aziosmanoff
3523
Joan Alcalde Pallares
3527
Ghislaine Escoubeyrou
3528
Roger Mercader Preseguer
3541
Antonio Jiménez Rodríguez
3543
Pol Bellatriu Torres
3574
Climent Solà Gallardo
3589
Jose Luis SaldaÑa Pujol
3591
Fernando Arenas Ribas
3596
Rn Catalanes Pimenta
3599
Susana Campoy Galera
3612
Kilien de Chateauvieux
3624
Joniker Ugarte Zuazo
3629
Maria Del Mar Llopiz Alvarez
3635
Octavi Viader Romagosa
3654
Pere-Andreu Ubach de Fuentes
3658
Lorena Menéndez-Arango Estévez
3663
Guillem Cabero Riera
3666
Sergi Jimenez Sierra
3670
Eugènia Almacellas i Canals
3679
Sergio Zamora Martinez
3680
Isabel Martínez Pasalodos
3682
Antoni GastÓn Obiols
3703
Francesc Muñoz Muñoz
3704
Elisabet Arenas Rodríguez
3708
Edu Cáceres Terrados
3712
Dolors Martí Velasco
3716
Xavier Aliart Tarrida
3722
Agents Rurals La Noguera
3727
Àngels Garcia Bonmatí
3729
Pilar Gutiérrez Vilalta
3730
Marti Sendra Auberni
3731
F. Xavier Gomis Rüth
3739
Isabelle Cattin Gasser
3758
Roger Martí Olivares
3764
Eduard Martinez Martinez
3765
Erwan Fressinaud Mas de Feix
3768
Chloé Le Gall-Ladeveze
3770
Krishna Sivillà Rubio
3791
Antonio Torrijo Pardos
3800
Camp D'aprenentatge Vall de Boí
3813
Jordi Parpal Servole
3814
Parc Natural Cap de Creus
3819
Josep Martinez Cardila
3820
Álvaro García Rio-Miranda
3830
Alfonso Ortega Jiménez
3839
Marta Ollich i Castanyer
3841
Guillem-Oriol Merino Martínez
3848
Borja Morera Goberna
3860
Antonio Algarín Varela
3862
Albert Roig i García
3864
Josep Ramón Moreno Vives
3871
Josep Lluis Martínez Caminal
3883
Llorenç Gallego Mateu
3891
Jean Charles Combara
3899
Sergio de Cózar García
3903
Pere Josep Jiménez Mur
3909
Montserrat Pallach Pardo
3911
Reichardt Josep Maria
3915
Cerm- Centre D'estudis Dels Rius Mediterranis
3916
Marc Povill Montserrat
3936
Jacob González-Solís Bou
3954
Josep Torrento Marselles
3958
Joan R Guàrdia Gramage
3981
Segimon Rovira Comas
3991
Albert Gómez i Llauger
3998
Francecsc Eguia Corral Francesc
4014
Carles Bermejo Pradell
4022
Alèxia Escudero Ribó
4027
Blondina Permanyer Ullar
4030
Albert Piera Beltran
4034
Daniel Garcia de La Serrana
4041
Josep Ramon Roca Rosell
4055
Roger Alsina Aumatell
4056
Antoni Armengol i Coll
4059
Grisel.la Figueras Bolet
4063
Isaac Castilla Bantolrà
4066
Jean-Pierre Giroudon
4077
Isabel Darnell Martín
4079
Marta Barnadas Serinanell
4086
Raül Escandell Preto
4096
Luis Miguel Gonzalez Rosales
4100
Eladi Sanmartí Sánchez
4101
Antonio Garcia-españa Monsonis
4110
Antoni Sanllehí Bitrià
4114
Joaquim Galceran Galceran
4116
Fernando Alabau Fuentes
4126
Jordi Arumí Domínguez
4133
Xavier Pedrol Medialdea
4140
Paul Doniol-Valcroze
4145
Joan Pere Pascual Díaz
4160
Jordi Coderch de Lassaletta
4168
Cristina Roca Jiménez
4172
Diana Escudero Navarrete
4185
Alberto García Balmaseda
4186
Esteve Vivó Boixader
4191
Jean-Jacques Guitard
4193
Laura Muñoz Campanyà
4195
Núria Briansó Montoro
4203
Miguel Ángel Redondo
4209
Núria Padrisa Rovira
4211
Ismael Bentieb Mestre
4213
Bru Pellissa i Vaqué
4221
Denís Rodríguez Aranda
4223
Cristina Tarifa Dotras
4224
Albert Lozano Anglada
4226
María Eichmann Diago
4229
Marina Garcia Larrey
4233
Ona Corominas Calbet
4237
Mireia Sanesteban Domènech
4239
Carles Muntet Jürgens
4241
Luis Miguel González Rosales
4243
Gilbert Cortecans Estany
4250
Ferran Sant Granados
4253
Jordi BascuÑana i Boix
4264
Isabelle Thiberville
4267
Albert Alemany Capella
4278
Guillem Sorribes Bosch
4291
Marc Matarrodona Riera
4296
Joan Martinez Bofill
4298
Albert Subirà Castañé
4312
Fabien Neuenschwander
4316
Jacint Comelles Garcia
4318
Luna Del Puerto NÚÑez
4322
AndrÉs Requejo De Las Heras
4331
Óscar Purqueras López
4334
Sergi Balaguer Herrero
4336
Xavier Serra Picamal
4339
Sergio Hernandez Gomez
4342
Sebastien Merle (lpo-Bfc)
4343
Adrián Cuevas Miravete
4346
Jordi Domenech Gimeno
4356
Karl Randolf Bo Bauer
4360
Bartomeu Mas i Ginesta
4363
Pedro Alvaro Acevedo
4364
Josep M Alcoverro Pedrola
4367
Bérenger Remy (cccgs Opérateur N2000)
4386
Cristina Serradell Soberanas
4388
Luis Montalvo Espinosa
4390
Ramon Llaugí Ròdenas
4404
Ivan Gimbernat Alemany
4407
Toni Hernández-Matías
4409
Òscar González Rivas